OŠETŘENÍ

Jednotlivá ošetření se dají přizpůsobit Vašemu přání či potřebám. Ošetření volím dle potřeb Vaší pleti na základě diagnostiky, aby jí byly dodány chybějící látky, podpořena její regenerace a Vy odcházeli maximálně spokojeni.

Kosmetické ošetření DR. BAUMANN

Kosmetika Dr. Baumann
Kosmetické ošetření ANTI-AGE DR. BAUMANN

930 Kč

Ošetření je zaměřeno na posílení obranyschopnosti pleti vitamine E, regeneraci vitaminem A a doplnění vysokého podílu účinných látek a hydratace ve formě vícevrstvých liposomů, ušlechtilých olejů, kyseliny hyaluronové. Ošetření zahrnuje: odlíčení, povrchové čištění, peeling, hloubkové čištění (dle potřeby), formování obočí, barvení obočí, barvení řas, liposomální péče, oční péče, ampule vitamínu E a A, masáž, maska, závěrečná péče a lehké nalíčení.
Orientační doba ošetření 90 min.

Zimní pohlazení kakaovou maskou DR. BAUMANN

1.550 Kč

Ošetření pro detoxikaci, posílení pleti a hydrataci. Ošetření zahrnuje: odlíčení, povrchové čištění, peeling, hloubkové čištění (dle potřeby), formování obočí, barvení obočí, liposomální péče, oční péče, ampule vitamínu E a A, kakaová maska, masáž krku, trapézů a celých paží, závěrečná péče dle potřeby pleti.
Orientační doba ošetření 90 min.

AHA peeling DR. BAUMANN

790 Kč

Při AHA peelingu dochází k hloubkovému a zároveň šetrnému ošetření pokožky. Ošetření je vhodné k zmírnění akné a jeho následných stavů (jizvičky, hyperpigmentace), k ošetření čerstvých poruch pigmentace, pro revitalizaci jako rychlá vzpruha, projasnění unavené pleti a povrchové zjemnění struktury pokožky. Ošetření zahrnuje: odlíčení, povrchové čištění, nanesení koncentrátu kyseliny glykolové, liposomální péče, aplikace ampule na obnovu lipidového filmu pokožky, pleťová maska a závěrečná péče.
Orientační doba ošetření 50 min.

Kosmetické ošetření s alginátovou maskou DR.BAUMANN

1.050 Kč

Kosmetický rituál s alginátovou maskou pleť vypne, vyhladí a zpevní její kontury. Pleti dodá hydrataci, tolik potřebnou v letních měsících. Podrážděnou pokožku zklidňuje chladivým účinkem. Působí proti akné a zamezuje vzniku oxidačního stresu – prevence vrásek. Ošetření zahrnuje: odlíčení, povrchové čištění, peeling, hloubkové čištění (dle potřeby), formování obočí, barvení obočí, barvení řas, liposomální péče, oční péče, ampule vitamínu E a A, masáž, alginátová maska, závěrečná péče a lehké nalíčení.
Orientační doba ošetření 90 min.

Kosmetické ošetření Alcina

Kosmetika Alcina
Základní ošetření ALCINA

830 Kč

Celkové regenerační a relaxační ošetření vhodné pro všechny typy pleti. Ošetření zahrnuje: odlíčení, povrchové čištění, peeling, hloubkové čištění (dle potřeby), formování obočí, barvení obočí, barvení řas, masáž obličeje krku a trapézových svalů, maska, závěrečná péče a lehké nalíčení.
Orientační doba ošetření 90 min.

Hydratační ošetření ALCINA

830 Kč

Ošetření, které hýčká pleť osvěžujícími přípravky s hydratačním efektem. Ošetřením se docílí výrazného zlepšení kvality pokožky. Ošetření zahrnuje: odlíčení, povrchové čištění, peeling, hloubkové čištění (dle stavu pleti), formování obočí, barvení obočí, barvení řas, hydratační sérum, masáž obličeje, krku, dekoltu a trapézových svalů, maska, závěrečná péče a lehké nalíčení.
Orientační doba ošetření 90 min.

Rich ANTI-AGE ošetření ALCINA

830 Kč

Toto ošetření dodá pleti vydatný koktejl anti age péče. Pleť výrazně pěstí a zodolňuje. Díky kombinaci složek použitých v přípravcích dojde ke zlepšení pleťové struktury, a výplní drobných vrásek. Ošetření zahrnuje: odlíčení, povrchové čištění, peeling, hloubkové čištění (dle potřeby), formování obočí, barvení obočí, barvení řas, Rich Anti-Age krém, masáž, maska, závěrečná péče a lehké nalíčení.
Orientační doba ošetření 90 min.

Komfortní ošetření
Kolagenové ošetření ALCINA

1.080 Kč

Exkluzivní ošetření kolagenovými přípravky a kolagenovou vlies-maskou s aktivními pšeničnými proteiny s dlouhotrvajícím účinkem. Speciální maska s proteiny zřetelně zlepšuje vzhled pleti, okamžitě vyhlazuje jemné vrásky, posiluje přirozenou ochrannou funkci pleti, zvyšuje hydrataci v pleti a navrací ji pružnost, zklidňuje a zmírňuje podráždění pleti. Je vhodná i pro extrémně citlivou pleť, je zcela bez parfemace a konzervantů. Ošetření zahrnuje: odlíčení, povrchové čištění, peeling, hloubkové čištění (dle potřeby), formování obočí, barvení obočí, barvení řas, masáž obličeje krku a trapézových svalů, vlies-maska, kolagenová maska na oči a rty, závěrečná péče a lehké nalíčení.
Orientační doba ošetření 105 min.

Speciální ošetření

Speciální ošetření
Čištění ultrazvukovou špachtlí

240 Kč

Jedná se o moderní, šetrné a velmi účinné hloubkové čištění pleti.
Orientační doba ošetření 25 min.

Kosmetická masáž obličeje a dekoltu

od 300 Kč

Velmi příjemná a klienty vyhledávaná část kosmetického ošetření, masáž se skládá z více částí různě intenzivních tahů.
Orientační doba ošetření 30 min.

Kosmetické ošetření zad

od 900 Kč

Ošetření zad je vhodné pro ženy, které trápí akné na zádech. Vhodné v období plesových sezón. Ošetření zahrnuje: povrchové čištění, peeling, hloubkové čištění ultrazvukovou špachtlí nebo ruční (dle domluvy), maska,
Orientační doba ošetření 60 min.

Péče o řasy a obočí

Péče o řasy a obočí
Lash Lifting

1.090 Kč

Díky liftingu budou Vaše přírodní řasy natočené, vyživené, hydratované, posílené a to díky úžasným produktům australské značky ELLEEBANA. Efekt vydrží 8-12 týdnů.
Orientační doba ošetření 60 min.

Formování a barvení obočí - samostatně

160 Kč

Obočí upravuji pomocí australského vosku LYCON, který se aplikuje na olejem ošetřenou pokožku, kdy je díky tomu kůže chráněna a nemůže dojít k jejímu poškození. Unikátní vosky LYCON efektivně odstraňují chloupky již od délky 1 mm.
Orientační doba ošetření 20 min.

Barvení a regenerace řas - samostatně

190 Kč

Řasy jsou před barvením ošetřeny ochranným a výživným systémem Elleeplex ReGEN od značky ELLEEBANA, založený pouze na rostlinných výtažcích. Tento ochranný systém je složený - aminokyselinami, antioxidanty, esenciálními mastnými kyselinami, rostlinnými výtažky, výtažky z kůry a kořenů a ovocnými výtažky. Výsledkem jsou silné, zdravé a maximálně hydratované řasy, zabraňuje předčasnému vypadávání řas a chrání je před poškozením, vyživuje a posiluje struktůru řas, eliminuje vysušení a ulevuje namáhaným řasám.
Orientační doba ošetření 20 min.

Barvení řas - samostatně

100 Kč

Orientační doba ošetření 15 min.

Luxusní epilace vosky LYCON - ženy

Luxusní epilace vosky LYCON - ženy
Formování obočí
150 Kč

Horní ret
120 Kč

Brada
120 Kč

Obočí a horní ret
230 Kč

Celý obličej - obočí, ret, brada, tváře
400 Kč

Nosní dírky
120 Kč

Lýtka
350 Kč

Stehna
400 Kč

Celé nohy
700 Kč

Podpaží
320 Kč

Paže
340 Kč

Třísla
350 Kč

Celé nohy a třísla
940 Kč