OŠETŘENÍ

Jednotlivá ošetření se dají přizpůsobit Vašemu přání či potřebám. Ošetření volím dle potřeb Vaší pleti na základě diagnostiky, aby jí byly dodány chybějící látky, podpořena její regenerace a Vy odcházeli maximálně spokojeni.

Kosmetické ošetření SkinIdent

Kosmetika SkinIdent
Kosmetické ošetření ANTI-AGE SKINIDENT

1.100 Kč

Exkluzivní ošetření produkty výhradně s látkami identickými s pokožkou nebo tělem. Účinek lipidů identických s pokožkou v kombinaci s vitaminy má optimální dlouhodobý viditelný anti-age efekt. Ošetření zahrnuje: odlíčení, povrchové čištění, peeling, hloubkové čištění (dle potřeby), formování obočí, barvení obočí, barvení řas, liposomální péče, oční péče, ampule dle potřeby pleti, masáž, maska, závěrečná péče a lehké nalíčení.
Orientační doba ošetření 90 min.

Kosmetické ošetření DR. BAUMANN

Kosmetika Dr. Baumann
Kosmetické ošetření ANTI-AGE DR. BAUMANN

930 Kč

Ošetření je zaměřeno na posílení obranyschopnosti pleti vitamine E, regeneraci vitaminem A a doplnění vysokého podílu účinných látek a hydratace ve formě vícevrstvých liposomů, ušlechtilých olejů, kyseliny hyaluronové. Ošetření zahrnuje: odlíčení, povrchové čištění, peeling, hloubkové čištění (dle potřeby), formování obočí, barvení obočí, barvení řas, liposomální péče, oční péče, ampule vitamínu E a A, masáž, maska, závěrečná péče a lehké nalíčení.
Orientační doba ošetření 90 min.

Kosmetické ošetření s alginátovou maskou DR.BAUMANN

1.230 Kč

Kosmetický rituál s alginátovou maskou pleť vypne, vyhladí a zpevní její kontury. Pleti dodá hydrataci, tolik potřebnou v letních měsících. Podrážděnou pokožku zklidňuje chladivým účinkem. Působí proti akné a zamezuje vzniku oxidačního stresu – prevence vrásek. Ošetření zahrnuje: odlíčení, povrchové čištění, peeling, hloubkové čištění (dle potřeby), formování obočí, barvení obočí, barvení řas, liposomální péče, oční péče, ampule vitamínu E a A, masáž, alginátová maska, závěrečná péče a lehké nalíčení.
Orientační doba ošetření 90 min.

Pohlazení kakaovou maskou DR. BAUMANN

1.550 Kč

Ošetření pro detoxikaci, posílení pleti a hydrataci. Ošetření zahrnuje: odlíčení, povrchové čištění, peeling, hloubkové čištění (dle potřeby), formování obočí, barvení obočí, liposomální péče, oční péče, ampule vitamínu E a A, kakaová maska, masáž krku, trapézů a celých paží, závěrečná péče dle potřeby pleti.
Orientační doba ošetření 90 min.

AHA peeling DR. BAUMANN

790 Kč

Při AHA peelingu dochází k hloubkovému a zároveň šetrnému ošetření pokožky. Ošetření je vhodné k zmírnění akné a jeho následných stavů (jizvičky, hyperpigmentace), k ošetření čerstvých poruch pigmentace, pro revitalizaci jako rychlá vzpruha, projasnění unavené pleti a povrchové zjemnění struktury pokožky. Ošetření zahrnuje: odlíčení, povrchové čištění, nanesení koncentrátu kyseliny glykolové, liposomální péče, aplikace ampule na obnovu lipidového filmu pokožky, pleťová maska a závěrečná péče.
Orientační doba ošetření 50 min.

Speciální ošetření

Speciální ošetření
Čištění ultrazvukovou špachtlí

350 Kč

Jedná se o moderní, šetrné a velmi účinné hloubkové čištění pleti.
Orientační doba ošetření 25 min.

Kosmetická masáž obličeje a dekoltu

od 300 Kč

Velmi příjemná a klienty vyhledávaná část kosmetického ošetření, masáž se skládá z více částí různě intenzivních tahů.
Orientační doba ošetření 30 min.

Kosmetické ošetření zad

od 900 Kč

Ošetření zad je vhodné pro ženy, které trápí akné na zádech. Vhodné v období plesových sezón. Ošetření zahrnuje: povrchové čištění, peeling, hloubkové čištění ultrazvukovou špachtlí nebo ruční (dle domluvy), maska,
Orientační doba ošetření 60 min.

Péče o řasy a obočí

Péče o řasy a obočí
Lash Lifting

1.090 Kč

Díky liftingu budou Vaše přírodní řasy natočené, vyživené, hydratované, posílené a to díky úžasným produktům australské značky ELLEEBANA. Efekt vydrží 8-12 týdnů.
Orientační doba ošetření 75 min.

Formování a barvení obočí - samostatně

300 Kč

Obočí upravuji pomocí australského vosku LYCON, který se aplikuje na olejem ošetřenou pokožku, kdy je díky tomu kůže chráněna a nemůže dojít k jejímu poškození. Unikátní vosky LYCON efektivně odstraňují chloupky již od délky 1 mm.
Orientační doba ošetření 30 min.

Barvení a regenerace řas - samostatně

190 Kč

Řasy jsou před barvením ošetřeny ochranným a výživným systémem Elleeplex ReGEN od značky ELLEEBANA, založený pouze na rostlinných výtažcích. Tento ochranný systém je složený - aminokyselinami, antioxidanty, esenciálními mastnými kyselinami, rostlinnými výtažky, výtažky z kůry a kořenů a ovocnými výtažky. Výsledkem jsou silné, zdravé a maximálně hydratované řasy, zabraňuje předčasnému vypadávání řas a chrání je před poškozením, vyživuje a posiluje struktůru řas, eliminuje vysušení a ulevuje namáhaným řasám.
Orientační doba ošetření 20 min.

Barvení řas - samostatně

150 Kč

Orientační doba ošetření 25 min.

Luxusní epilace vosky LYCON

Luxusní epilace vosky LYCON
Formování obočí
190 Kč

Horní ret
150 Kč

Brada
180 Kč

Obočí a horní ret
280 Kč

Celý obličej - obočí, ret, brada, tváře
550 Kč

Nosní dírky
150 Kč

Lýtka
400 Kč

Stehna
450 Kč

Celé nohy
750 Kč

Podpaží
400 Kč

Paže
350 Kč

Třísla
370 Kč

Celé nohy a třísla
980 Kč