LYCON

O značce Lycon

Lycon - Salon Iveta - Kosmetika Jičín

Kosmetické vosky Lycon - Salon Iveta - Kosmetika Jičín

Lycon - Salon Iveta - Kosmetika JičínZnačka LYCON byla založena v Austrálii v roce 1978 Lydií Jordane, mezinárodně uznávanou beauty terapeutkou. Při své práci v kosmetickém průmyslu nemohla na trhu najít vosk, který by plně splňoval očekávání jejích klientů. A protože pochází z rodiny kosmetických chemiků, bylo logickým řešením vyvinout vosk šitý na míru. Experimenty se konaly v její vlastní kuchyni a po mnoha pokusech se zrodil správný produkt, který začala prodávat do několika sousedních salonů. Netrvalo dlouho a poptávka po LYCON vosku se rozšířila po celé Austrálii a krátce na to začaly objednávky proudit z různých částí světa.

Použití těchto vosků je téměř bezbolestné, na rozdíl od klasického vosku či cukrové pasty. Navíc s nimi je odstranění chloupků důkladnější, a to již od délky 1 mm. Jde o směs speciální pryskyřice, včelího vosku a aromatických olejů, obsahuje i přísady, jako je aloe vera, azulen, heřmánek, levandule či růže a je vhodný i pro citlivou pokožku. To je jeden z důvodů proč Lycon používají i zhýčkané hvězdy jako Victoria Beckham, Demi Moore, Uma Thurman či Sienna Miller.

Vosky  LYCON jsou jiné v tom, jak přistupují ke kůži. Jedná se o jedinečnou technologii oxidu titaničitého, který se aplikuje na olejem ošetřenou pokožku. Díky tomuto řešení je zajištěna dokonalá ochrana kůže během ošetření. Olej chrání a vyživuje pokožku, snižuje pocit tahání a bolestivost. Výsledkem je odstranění chloupků bez podráždění a sametově hladká kůže.

V Salonu Iveta pracuji se 2 druhy vosků LYCON – na citlivé partie (zejména obličej, podpaží) používám krémový vosk HOT WAX LYCOJET, který odstraní i jemné chloupky od 1 mm. Na velké partie (např. lýtka) používám vosk StripWax (roll-on), který odstraní chloupky od 2 mm a vosk je odstranitelný depilačními pásky.

Web výrobce: www.lycon.cz