ELLEEBANA

O značce Elleebana

Elleebana - Salon Iveta - Kosmetika Jičín

Lash lifting - Elleebana - Salon Iveta - Kosmetika Jičín

Lash lifting - Elleebana - Salon Iveta - Kosmetika JičínRodinná značka Elleebana vznikla v Austrálii před více než dvěma desetiletími. Za tu dobu se stala celosvětovým uznávaným lídrem v oblasti Lash liftingu (tvarování přírodních řas) se zastoupením ve více než 57 zemích světa.

V Elleebaně věří, že zdraví přírodních řas je prvořadé a nanejvýš důležité. Specializují se na péči o řasy a jsou přesvědčeni, že zdraví řas lze dosáhnout pouze kombinací inovativních produktů s nejmodernějšími bezpečnými pracovními postupy a následnou domácí péčí. Jednou z obrovských výhod ošetření Elleebana je používání pokročilého systému Elleeplex (výživné infuze), který obnovuje strukturu řas a poskytuje ideální výsledky při Lash liftingu. Systém Elleplex je vhodný i na péči o obočí i vousy.

Technika Elleebana One Shot Lash lift vytváří atraktivní dlouhotrvající natočení s efektem delších, silnějších a tmavších řas. Profesionálním ošetření se dosáhne luxusního natočení řas, které přetrvá dokonce i po sprchování nebo plavání po dobu dokonce až 12 týdnů. Elleebana Lash lifting používá zcela bezpečný chemický proces pro přemodelování přírodních řas do požadovaného tvaru.

Web výrobce: www.elleebana.com