ALCINA

O značce Alcina

Alcina - Salon Iveta - Kosmetika Jičín

Kosmetika ALCINA - Salon Iveta - Kosmetika Jičín

Kosmetika Alcina

V polovině 20. století Dr. Kurt Wolff uvedl na trh značku ALCINA. Zjistil, že kůže je zdravá a krásná jen tehdy, pokud se nachází ve své přirozené rovnováze. A protože každá pleť je jiná, vznikly kosmetické přípravky ALCINA, které odpovídají individuálním potřebám jednotlivých typů pleti.

Vývoj produktů probíhá ve velmi úzké spolupráci s dermatology a nezávislými odborníky. Kladen je důraz na bezpečnost, účinnost a vzájemnou snášenlivost jednotlivých produktů. Při výběru surovin klade ALCINA důraz na to, aby byly jednotlivé účinné látky spolu harmonicky sladěny a výsledný efekt byl co největší.

ALCINA zbožňuje ženskost. Název značky odkazuje na operu Alcina od německého skladatele Georga Friedricha Händela. Toto velkolepé hudební dílo je věnováno magické a tajemné ženskosti ve všech jejích podobách a pro kosmetické přípravky ALCINA je nekonečným zdrojem inspirace.

ALCINA nabízí kompletní sortiment pleťové, dekorativní kosmetiky i vlasové kosmetiky. Na mém eshopu si můžete vybrat z bohaté nabídky produktů v těchto kategoriích: ampule, čištění, krémy, masky, péče o ruce, péče o tělo, peeling, sady, séra, tonizace.

Web výrobce: www.alcina.cz