POHLAZENÍ KAKAOVOU MASKOU DR. BAUMANN

Pohlazení kakaovou maskou

Zimní pohlazení kakaovou maskou - Salon Iveta - Kosmetika Jičín

Kosmetické ošetření kakaovou maskou je zaměřené na podporu pleti před stárnutím, posílení odolnosti pleti před vlivy okolního prostředí, a to díky speciálním látkám obsažených v kakau. Pleť se tak stane pevnější, plnější, zářivější a pocítíte jemnost a hladkost ošetřené pleti.

Ošetření je doplněno o masáž krku, trapézů a celých paží za použití jemného oleje z meruňkových jader. Celkové ošetření přispěje také k pohodě těla, ale i mysli.

5 důvodů, proč si dopřát kakaovou masku

  1. Přispívá k pevnější pokožce a její hydrataci – obsažený algin se získává z hnědé řasy a je obohacený o minerální složky a přispívá k hydrataci a zklidnění pleti.
  2. Pomáhá čistit horní vrstvy pokožky – kaolin a křemelina působí společně lehce abrazivně a odstraňuje odumřelé částečky kůže a čistí ji od přebytečného mazu a nahromaděných nečistot z okolního prostředí.
  3. Čokoláda je plná antioxidantů – kakao s obsahem theobrominu, kofeinu, polyfenolů, flavonoidů a dalších látek působí silně antioxidačně. Celkově posiluje odolnost pleti před vlivy okolního prostředí.
  4. Regeneruje a posiluje – obsah kalcia (vápníku) pomáhá s regenerací a novotvorbou kožních buněk.
  5. Zlepšuje náladu – pravá vůně čokolády dokáže zlepšit náladu.

Ošetření je vhodné pro všechny typy pleti.
Ošetření může být ideálním dárkem pro vaše blízké.
Kontraindikace: intolerance nebo alergie na mořské řasy/plody.